Rasimpaşa Mah. İzzettin sok. No: 99 Kadıköy/İstanbul
0535 430 1620
polentepsikoloji@gmail.com

Beyzanur Berber

 

Beyzanur Berber

Stajyer/Asistan

 

 

 

Lisans eğitimine Doğuş Üniversitesi Psikoloji (İngilizce)(Tamburslu) bölümünde devam etmektedir. Lisans öğrenimi süresince birçok sosyal sorumluluk projelerinde yer almış ve yer almaya devam etmektedir.

Sosyal sorumluluk projesi dahilinde Türk Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubu İstanbul Yerel Yapılanması Sosyal Sorumluluk Birimi Gökkuşağı Projesi kapsamında Bakırköy Kapalı Kadın Cezaevi’nin anaokulu olan Adalet Anaokulu’nda çocukların sosyal yaşam becerilerini geliştirmek adına oyun gruplarında görev aldı.

Avrupa Gönüllü Hizmeti kapsamında 6 ay boyunca Portekiz’de Mobility Friends adlı gençlik derneğinde meslek lisesi grubu öğrencilerine Portekiz’in belirli şehirlerinde staj imkanı sunmak ve staj programına entegrasyonu için gönüllü olarak çalıştı.

Akademik becerilerini geliştirmek adına Türk Psikoloji Öğrencilerinin düzenlediği Akademi eğitimlerine katıldı. Nöropsikoloji ve klinik psikoloji ile ilgilenmektedir. Nörobilim alanına duyduğu ilgi sayesinde Erasmus staj programı ile Almanya’da yer alan Freiburg Üniversitesi’nde EEG Laboratuvarı’nda staj yapmaya hak kazanmıştır.

Klinik Psikoloji alanında gelişmek için; Travma Sempozyumlarına, Klinik Vaka Analizlerine, Pozitif Psikoterapi Eğitimlerine devam etmektedir.

2019 yılından beri Polente Psikoloji’de staj/asistanlık yapmaktadır.